test

8. Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2020

2020/04/20 10:00:47

Szanowni Państwo,

przed nami 8. edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK , która odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2020 r. w Gdańsku w Muzeum II Wojny Światowej. Temat przewodni tegorocznego Szczytu brzmi:

„Energetyka dla gospodarki – gospodarka dla energetyki”

Już po raz ósmy Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Energetyczny do Gdańska. Podczas najbliższej edycji Szczytu wśród poruszanych zagadnień odniesiemy się do reorganizacji polskiego rynku energii jako konsekwencji polityki energetycznej Państwa. Rewitalizacja narodowego potencjału gospodarczego jest priorytetem polityki Rządu oraz poszczególnych resortów, a tym samym tematem zapewniającym niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję. Uniezależnienie gospodarcze i energetyczne, pewność zaopatrzenia w surowce, stabilność relacji międzynarodowych to tematy przewodnie, które zostaną poruszone w poszczególnych panelach. Rozwój i innowacyjność jako niekwestionowane elementy budowy przewagi konkurencyjnej na przykładzie przemysłu energetycznego, paliwowego i infrastruktury nadal będą towarzyszyć przewidzianym debatom w celu wyłonienia laureata nagrody Fale Innowacji.

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale także poznania nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w przemyśle oraz rozwiązań służących zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego. Podczas Szczytu ponownie zostaną wręczone statuetki „Bursztyn Polskiej Energetyki” nagrody, którą otrzymują osoby, firmy, instytucje lub samorządy za działania, które w sposób szczególny przyczyniły się w ostatnim czasie do rozwoju polskiej energetyki.

Zapraszamy gorąco do udziału,

Krzysztof Karaś
Prezes Europejskiego Centrum Biznesu

null
Partnerzy
Współpraca
Gospodarz Gali Bursztyn Polskiej Energetyki
Patronat Honorowy
Patronat Medialny

Partnerzy i Patroni VII edycji Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2019

Patronat Honorowy

Partnerzy Główni

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Sponsorzy

Sponsor

Gospodarz Gali

Współpraca

Współpraca

Partner Technologiczny

Organizator

Patronat Honorowy

foeeig_mini

Patronat Medialny